کشور مقصد:

تاریخ شروع سفر:

مدت سفر:

تعداد مسافر

تاریخ تولد نفر 1:


swapper

دریافت جدیدترین پیشنهادهای بلیط هواپیما و هتل خارجیبیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی خارج از کشور


بیمه مسافرتی در سال‌های اخیر به دلیل مواجه مسافران با خطرات سفر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. خرید بیمه مسافرتی در سفرهای تفریحی، کاری و هر سفر دیگری ابزاری است برای آرامش خاطر و تضمین سلامتی در برابر اتفاقاتی که ممکن است در سفر روی دهد و هزینه‌های مالی و استرس زیادی برای مسافر به همراه داشته باشد. به همین دلایل خرید بیمه سفر به خصوص برای مسافرانی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند ضروری است تا در صورت وقوع حوادث یا بیماری‌های پیش بینی نشده، هزینه‌های آن از طریق بیمه مسافرتی پرداخت شود.


خرید آنلاین بیمه مسافرتی


بیمه مسافرتی طلایی یکی از خدماتی است که آبنوس گشت تهران به مسافران ارائه می‌دهد. این نوع بیمه سفر، آنها را در مقابل هزینه‌های غیرمنتظره درمان، بیماری‌ها، گم شدن بار مسافر از جمله چمدان، کیف پول و یا اتفاقات ناگهانی زیر پوشش بیمه قرار می‌دهد. خرید بیمه مسافرتی به صورت آنلاین در آبنوس گشت تهران فراهم شده است تا مسافران با خیالی آسوده سفر کنند. در خرید آنلاین بیمه مسافرتی تنها کافی است با چند کلیک، بیمه مسافرتی مورد نظر خود را انتخاب کنید و دیگر دغدغه‌ای نداشته باشید. بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا از بعضی سفارت‌خانه‌ها الزامی است و برای سایر سفارت‌خانه‌ها نیز توصیه می‌شود.


نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی


بیمه نامه مسافرتی فقط در خارج از کشور اعتبار دارد و کلیه خدمات بیمه مسافرتی با توجه به قرارداد بین طرفین توسط شبکه بین المللی تضمین و ارائه می‌شود. مسافرانی که در سفر خسارت دیده‌اند طبق جداول مربوطه پس از ورود به ایران با ارسال مدارک لازم خود که شامل: بیمه نامه، کپی از صفحه اول شناسنامه، کپی پاسپورت از صفحه مربوط به ورود و خروج به کشور در آن سفر، اصل مدارک مربوط به هزینه‌های انجام شده و فرم اطلاعات خسارت که نزد شرکت است، نهایتا تا 30 روز می‌توانند خسارت‌های خود را دریافت نمایند.

خرید بیمه مسافرتی

استفاده از بیمه مسافرتی در سفر ضروری است زیرا گاهی شرایطی پیش می آید که شما ناچار به مراجعه به مراکز پزشکی هستید، شرایطی از جمله:

خدمات و پوشش های بیمه مسافرتی


بیمه مسافرتی در صورت وقوع برخی حوادث از بیمه‌گذار حمایت می‌کند. پوشش‌های شرکت‌های بیمه گاهی متفاوت است. اغلب هزینه‌های پزشکی و بستری شدن هنگام بروز حادثه، هزینه‌های ضروری دندان پزشکی، هزینه‌های مربوط به تحویل دارو، پیگیری و پرداخت هزینه مسائل حقوقی، مفقود شدن مدارک شناسایی، پرداخت هزینه در صورت گم شدن بار و غیره تحت پوشش قرار می‌گیرد.